Agencja Interaktywna Aweo.pl

Agencja Markam prowadziła dla nas kilka kampanii Adwords. Byliśmy bardzo zadowoleni z ich obsługi. Na szczególną pochwałę zasługiwał dobry kontakt z opiekunem naszych projektów. Polecamy Agencję Markam jako solidnego i kompetentnego partnera!

24 lutego 2015

Firma OMG Spółka z o.o.

Frima OMG SP. z o.o. współpracowała z Agencją Interaktywną Markam Marcin Chmielewski.
W ramach zawartej umowy firma Markam realizowała kampanię marketingu szeptanego. Kampania była indywidualnie przygotowana dla naszej branży z uwzględnieniem celów jakie chcieliśmy osiągnąć. Wszelkie działania w ramach kampanii były naturalne i wiarygodne oraz składały się na, z góry już ustaloną strategię.
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do profesjonalizmu firmy Markam oraz Pani Kamili Chmielewskiej, która bezpośrednio prowadziła naszą kampanię.

7 listopada 2014

CER MOTOR Filia Poznań

Frima Agencja Markam odpowiadała za budowanie strategii marketingu treści
w ramach działań Content Marketingowych. W ramach współpracy prowadziła dla nas kampanię E-mail Marketingową oraz Marketing Szeptany. Ze względu na pozytywne relacje oraz skuteczność działań chętnie skorzystamy z usług Agencji Markam przy kolejnej kampanii promocyjnej.

Z przyjemnością polecamy Agencję Markam jako profesjonalistów w dziedzinie reklamy internetowej.

23 października 2014

Michał Zagórski Zagi

Wyznacznikami dla podjęcia współpracy z agencją reklamową są dla nas wysoka jakość świadczonych usług, fachowe doradztwo w zakresie działań marketingowych oraz stały, dobry kontakt – to wszystko znaleźliśmy w Agencji Interaktywnej Markam.
Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Agencja Interaktywna Markam realizowała dla nas kampanię promującą nasze produkty. Z pewnością w przyszłości będziemy korzystać z usług firmy.

10 września 2014

RABIT

Agencja Markam okazała się godnym zaufania partnerem, co owocuje realizacją kolejnych, wspólnych projektów. Bezpośrednio nad przebiegiem kampanii wizerunkowych czuwa Pani Kamila Chmielewska. Wszelkie działania wykonywane są z pełnym profesjonalizmem i sumiennością. Z całym przekonaniem możemy stwierdzić, że pracownicy firmy Agencja Markam to wiarygodni, rzetelni doradcy w zakresie działań sem
w Internecie.

Z przyjemnością możemy polecić usługi Agencji Markam innym firmom.

22 października 2013

Auto Serwis Krzysztof Wieczorek

Składamy podziękowanie Agencji Markam za profesjonalizm, zaangażowanie
w realizację prowadzonej kampanii Buzz Marketingu. Prowadzone kampanie wpłynęły na wzrost rozpoznawalności naszej marki na rynku. Firma Markam jest godnym polecenia partnerem.
Udzielamy z pełnym przekonaniem pozytywnej rekomendacji Agencji Markam.

 

 

13 września 2013