W trosce o kamienie milowe déséquilibre effort travail bascule effondrement tomber reteni

Markam to zlepek słów marka i kamień. Jesteśmy agencją zajmującą się szeroko rozumianym marketingiem internetowym. Pomagamy markom (naszym Klientom) pokonywać kamienie milowe na ich drodze do sukcesu. Twoja firma z pewnością takie posiada, a my wiemy jak zaplanować tę drogę byś zakończył ją z sukcesem. To co ów sukces dla Ciebie oznacza stanie się naszym priorytetem.

Masz do pokonania kamienie milowe? Oddaj je pod nasz warsztat.

 

Aktywuj interakcje

Nasza Agencja Interaktywna plasuje się w sektorze usług związanych z promocją firm w Internecie. Celem obecności firm w sieci jest zawsze zwiększenie zysków, a środkiem do tego – zawsze reakcja Twoich klientów na prowadzone działania. Słowem interakcja – między Tobą a Twoimi Klientami.
Przykłady efektywnych interakcji, jakie może osiągnąć Twoja firma to np.:

 • zwiększenie ruchu na stronie,
 • aktywizacja użytkowników,
 • wzrost liczby powracających użytkowników,
 • lepsza konkurencyjność strony z punktu widzenia reklamodawców.

Reklama w Internecie to zadanie, które warto powierzyć specjalistom, zwłaszcza jeśli chodzi o konkurowanie w wyszukiwarce Google. Załóżmy, że kluczowa fraza dla Ciebie to „reklama w internecie Poznań”. Czy wiesz, jak wygląda Twoja konkurencja na tę frazę? Czy potrafisz ocenić budżet, który potrzebujesz by znaleźć się w pierwszej piątce w wynikach wyszukiwania? Te i wiele innych, ściśle określonych kwestii opracujemy dla Ciebie, jeśli powierzysz nam swoje cele.

Mamy wśród nas certyfikowanych specjalistów Google AdWords, którzy bezbłędnie zaplanują i przeprowadzą Twoje kampanie linków sponsorowanych. Oprócz tradycyjnego pozycjonowania strony warto wspomagać się metodami, które w sposób wymierny pozwolą dotrzeć do Klienta.
Proponujemy dla Twojej firmy najpopularniejsze metody ugruntowania pozycji w Internecie:

  • kampanie Adwords,
  • kampanie wizerunkowe,
  • marketing szeptany,
  • skuteczny profil w serwisach społecznościowych.

Planuj …i rób co chcesz

Bardziej niż cokolwiek innego – przygotowywanie się jest sekretem do sukcesu., powiedział kiedyś Henry Ford. Znamy wartość świeżych pomysłów, dopingujemy się w kreatywnym rozwiązywaniu problemów, ale uważamy to za początek drogi. Wiemy, że o sukcesie projektu nie decydują same dobre pomysły, ale dobrze zaplanowana i konsekwentna praca nad ich wdrożeniem. Dzięki temu możemy zapewnić Ci kompleksowe działania, po to by Twój wizerunek w sieci był świeży, czytelny i przełożył się na realne zyski Twojej marki.

Dla naszych Klientów:

 • opracowujemy strategie marketingowego wejścia na rynek,
 • kreujemy wizerunek,
 • opracowujemy i przeprowadzamy kampanie marketingowe,
 • dowodzimy marketingiem szeptanym,
 • doradzamy w zakresie reklamy internetowej
 • analizujemy i raportujemy prowadzone działania.

Bystrość umysłów

Doświadczenie w branży posiadamy od 4 lat, stanowimy młody zespół i potrafimy świetnie zdiagnozować sytuację Twojej firmy oraz Twojej konkurencji. Jesteśmy bardzo elastyczni i cenimy Twój czas. Nie potrzebujemy długich procesów, by rozpocząć współpracę, nie wymagamy case’ów, briefów, ankiet ani znajomości wielu szczegółów – w kilka chwil zorientujemy się na co naprawdę warto postawić w Twojej branży.

Powiedz nam jak to widzisz

Reklama w Internecie i sam rynek Internetowy rozwija się tak szybko, że jedyną szansą na śledzenie go jest aktywne w nim uczestnictwo. Wychodzimy z założenia, że pracując dla naszych Klientów mamy szansę na współtworzenie i lepsze poznawanie tej dziedziny, tak więc bardzo zależy nam na dokładnym zbadaniu Twojej obecnej pozycji i znalezieniu optymalnej drogi do jej polepszenia. Jedynym sposobem by tego dokonać jest indywidualne podejście i tylko takie stosujemy. Dlatego powiedz nam jak to widzisz, a my powiemy Ci jak tego dokonamy.